Kreatywne podejście do kuchni z frontami FRØPT

Jak zaplanować kuchnię? Gdzie szukać inspiracji? I czy jej projekt musi być wyzwaniem dla portfela? Okazuje się, że na te pytania jest prosta odpowiedź. Wystarczy podejść bardziej kreatywnie i sięgnąć po alternatywę kuchni na zamówienie, jaką jest połączenie frontów FRØPT z szafkami kuchennymi IKEA.

Fronty FRØPT to drzwi do kuchni IKEA METOD. Ich otwory na zawiasy (drzwi) oraz nawiercenia na  szuflady dopasowane są do szafek szwedzkiego producenta mebli i pozwalają na łatwy montaż. Dzięki temu połączeniu zbudowanie wyjątkowej kuchni dopasowanej do potrzeb i stylu życia jej użytkownika nie może być już prostsze. Wystarczy rozplanować projekt planerze IKEA lub z konsultantem w sklepie i zamówić wszystkie konieczne elementy do kuchni poza frontami, nie zapominając o jej wyposażeniu wewnętrznym i osprzęcie. Następnie skorzystać w intuicyjnego narzędzia na stronie sklepu FRØPT i zamówić fronty oraz potrzebne do projektu kuchni elementy maskujące. Wszystko to można zrobić online, wygodnie i bez wychodzenia z domu.

Warto podkreślić, że moduły kuchni METOD pozwala na zabudowanie nawet najbardziej wymagającej przestrzeni, natomiast rozwiązania takie jak: zawiasy BLUM, 25 lat gwarancji lub system podświetlania i koszy w zestawie sprawiają, że jest ona atrakcyjną opcją. Dodatkowo jeżeli w projekcie kuchni pojawią się jakieś luki, wtedy z pomocą przychodzi FROPT. Poza frontami, panelami bocznymi i cokołami w ofercie firmy znaleźć można wszystkie potrzebne blendy i listwy maskujące o wysokiej jakości standardu stolarskiego.

Na ofertę frontów FROPT składają się dwie kolekcje Norwegian Wood oraz Terra, obie w swoich podstawach odwołują się do natury i bazują na szczerym i autentycznym designie. W każdej z kolekcji dostępne są 4 uniwersalne modele frontów. W kolekcji frontów lakierowanych Terra, każdy z modeli można zamówić w 5 specjalnie wyselekcjonowanych kolorach ziemi lub w dowolnym kolorze z wzornika RAL/NCS. W kolekcji fornirów naturalnych Norwegian Wood modele również można zamówić w dowolnym dostępnym wykończeniu forniru. Na stronie firmy jest  dostępna także opcja zamówienia wybranych wzorników frontów z oferty. Ich cena jest odejmowana od finalnego zamówienia frontów.

Wyselekcjonowane kolory i materiały frontów FRØPT pozwalają tworzyć prawdziwe i niewymuszone wnętrza. A prostota i ponadczasowość projektów umożliwiają łatwe zrealizowanie wnętrzarskich inspiracji o wymarzonej i bardziej osobistej kuchni. Takiej, w której każdego dnia można czuć się wyjątkowo i z przyjemnością spędzać czas, nie tylko gotując.

Fronty FRØPT dopasowane są również do szaf PAX z oferty IKEA. Czas realizacji z dostawą w całej Polsce po opłaceniu zamówienia wynosi ok. 7- 8 tyg.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *