Kontakty Simon z linii premium – dlaczego warto w nie zainwestować?

Producent osprzętu elektrycznego i instalacyjnego Simon znany i ceniony jest już od lat. Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim za wysoką jakość oferowanych produktów, nowoczesny design i duży wybór oferowanych możliwości. Nie bez znaczenia jest również cena, oraz dostępność produktów tej marki. Warto jednak osobno przyjrzeć się kontaktom Simon z linii premium, które oprócz wyjątkowej jakości i zastosowania niezawodnych technologii, charakteryzują się niezwykle dopracowanym projektem.

Simon kontakty premium – najważniejsze informacje na temat serii

Kontakty Simon z serii premium charakteryzują się kilkoma najważniejszymi cechami, które odróżniają je nie tylko od sprzętu oferowanego przez innych producentów, ale wyróżniają również spośród innych produktów marki Simon. Przede wszystkim jest to niesamowity wygląd, który uzyskano dzięki wykorzystaniu projektów będących efektem nowoczesnego spojrzenia na design urządzeń wykorzystywanych w domach. Atrakcyjny wygląd kontaktów to oczywiście nie wszystko. Wszystkie produkty z tej serii wykonane zostały z użyciem technologii zapewniających im niezawodność. Wykorzystanie trwałych, sprawdzonych materiałów sprawia, że kontakty pozostają sprawne na bardzo długo niezależnie od intensywności eksploatacji. Oprócz kontaktów w serii premium znaleźć można również urządzenia z innych kategorii, dzięki czemu w całym mieszkaniu można zachować jednolity styl używanego osprzętu elektrycznego.

Wyjątkowe wzornictwo kontaktów Simon z linii premium

To, po czym bez żadnych wątpliwości można poznać osprzęt elektryczny marki Simon z serii premium to niesamowicie estetyczny, dopracowany, designerski wygląd. Gniazdka Simon i inne elementy osprzętu z tej firmy już dawno udowodniły, że tak prozaiczne i znajdujące się w każdym domu rzeczy wcale nie muszą być nudne. Nie muszą też psuć starannie zaplanowanego wystroju pomieszczeń. Czasem mogą mieć też walory dekoracyjne. Gniazdka Simon premium to kolejny krok w stronę osprzętu elektrycznego idealnie dopasowanego do miejsca, w którym się znajduje. Niezwykle atrakcyjny wygląd sprawia, że kontakty z tej serii zachwycają coraz większą grupę klientów, którzy doceniają markę Simon i decydują się na właśnie jej produkty. Warto przy tym wspomnieć, że osprzęt Simon w wersji premium dostępny jest w bardzo szerokiej palecie kolorystycznej. W chwili obecnej jest to sześćdziesiąt sześć atrakcyjnych zestawów kolorystycznych, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie do praktycznie każdego wnętrza.

Nie tylko dobry wygląd – niezawodne technologie

Kontakty i inny osprzęt elektryczny marki Simon z serii premium to – jak już wcześniej wspomniano – nie tylko dobry wygląd. Wyróżnia je znacznie więcej. Wszystkie produkty premium wykonane zostały z materiałów bardzo wysokiej jakości. Zastosowanie nowoczesnych tworzyw sztucznych, które cechują się zwiększoną wytrzymałością, sprawia, że kontakty takie mogą być używane przez lata, nie zmieniając przy tym swojego doskonałego wyglądu. Przyczynia się do tego nie tylko materiał użyty w produkcji, ale również jakość wykonania poszczególnych elementów. Wszystkie produkty marki Simon wykonywane są z należytą starannością i przechodzą rygorystyczną kontrolę jakości. Dzięki temu na sklepowe półki trafia wyłącznie osprzęt pozbawiony jakichkolwiek wad, które mogłyby wpłynąć na jego jakość. W przypadku osprzętu elektrycznego oprócz trwałości liczy się również bezpieczeństwo eksploatacji. Produkty Simon wykonywane są zawsze z uwzględnieniem rygorystycznych standardów bezpieczeństwa, co sprawia, że polecane są przez specjalistów i używane nie tylko w naszym kraju. Kolejną cechą produktów Simon z tej serii są bardzo przemyślane projekty, które stawiają na pierwszym miejscu komfort użytkownika. Dzięki temu jedną z cech gniazdek elektrycznych Simon jest również łatwość montażu.

Dlaczego warto postawić na kontakty właśnie tej marki?

Na produkty znanej i cenionej marki Simon warto postawić ze względu na: – wysoką jakość, a zatem i trwałość, – designerski wygląd, – możliwość wspierania polskiej gospodarki. Najważniejszą zaletą gniazdek elektrycznych Simon w wersji premium jest oczywiście ich bardzo duża jakość, która przekłada się na trwałość. Dzięki tym właśnie cechom gniazdka Simon stały się dziś jednymi z najbardziej popularnych w naszym kraju. Trwałość gniazdek oznacza również wydłużenie czasu użytkowania. Osprzęt tej marki używany jest najczęściej przez długi czas, nawet jeżeli eksploatowany jest dość intensywnie. Jest to szczególnie istotna cecha w sytuacji, w której rynek jest wprost zalany przez produkty niskiej jakości – zarówno pod kątem wykonania, jak i materiałów użytych w produkcji, które cechują się niewielką trwałością. Dzisiaj konsumenci poszukują rzeczy trwałych, a marka Simon (jej produkty z serii premium w szczególności) jest świetną odpowiedzią na te potrzeby. Tym, co przyciąga klientów do osprzętu elektrycznego Simon są również doskonałe, designerskie produkty, dzięki którym mogą stać się one częścią wystroju każdego wnętrza. Wydaje się, że wraz z pojawieniem się produktów takich, jak kontakty Simon premium epoka białych gniazdek i włączników, które nie pasują do koloru ścian, dobiega końca. Warto nie zapominać również o tym, że Simon to polska marka z historią, a kupując jej produkty, wspiera się lokalną gospodarkę.

Nie tylko kontakty elektryczne – inne rodzaje gniazd marki Simon

Gniazda marki Simon to oczywiście nie tylko kontakty elektryczne, ale znacznie szerszy wybór produktów. Wśród propozycji w serii premium znaleźć można również duży wybór gniazd optycznych i światłowodowych, teleinformatycznych, antenowych, głośnikowych i wielu innych. Niezależnie od rodzaju i przeznaczenia wszystkie produkty Simon charakteryzują się tak samo wysoką jakością i szerokim wyborem wersji kolorystycznych.

Gdzie kupić produkty marki Simon?

Produkty polskiej marki Simon dostępne są obecnie w większości specjalistycznych sklepów z osprzętem elektrycznym, marketach budowlanych, sklepach oświetleniowych i wielu innych miejscach. Znaleźć je można zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i działających w sieci.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *